Konferencja

Weź udział w konferencji szkoleniowej „(A)utyzm. (S)eksualność. (D)ylematy. Od dzieciństwa do dorosłości. Od psychoedukacji do budowania związków", która odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2015 roku w Warszawie.

Czytaj wiecej >

 

Przedszkole

Zapisz swoje dziecko z autyzmem do przedszkola terapeutyzcnego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Powsińskiej 56 w Warszawie. Pozwól odkrywać mu świat i podaruj mu szansę na samodzielne życie w przyszłości.

Czytaj wiecej >

 

Pomóż

Nie ma lekarstwa na autyzm. Jest jednak Fundacja SYNAPSIS, która od 25 lat pomaga osobom z autyzmem odnaleźć się w świecie, który widzą, słyszą i czują inaczej niż my. Pomóż. Przekaż darowiznę.

Czytaj wiecej >

 

przedszkole-box-2


Realizuje program dydaktyczno-wychowawczy oraz intensywne działania terapeutyczne. Mieści się na warszawskim Mokotowie.

 

Czytaj więcej >

osrodek-ambulatoryjny-box-2


Prowadzi diagnozę, terapię i rehabilitację osób z autyzmem oraz szkolenia dla rodziców, opiekunów, wolontariuszy i profesjonalistów.

 

Czytaj więcej >

osrodek-prawny-new


Udziela bezpłatnych porad prawnych, socjalnych, psychologicznych, terapeutycznych, dietetycznych oraz z zakresu pedagogiki terapeutycznej.

Czytaj więcej >

przedsiebiorstwo-box-2


Pierwsze w Polsce przedsiębiorstwo społeczne dla osób z autyzmem. Mieści się w Wilczej Górze pod Warszawą i zatrudnia 24 dorosłe osoby z autyzmem.

Czytaj więcej >