Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Knight Frank wspiera terapię rodzeństw

Od trzech lat nasi Przyjaciele z Knight Frank pomagają nam udowadniać, że szczęśliwe zakończenia to nie tylko bajki - pieniądze na zakup świątecznych podarunków przeznaczają na pomoc osobom z autyzmem.

Dzięki ich pomocy w 2014 roku mogliśmy uruchomić salę do terapii integracji sensorycznej w Przedszkolu Terapeutycznym przy ul. Powsińskiej 56. Rok później nasi Przyjaciele dofinansowali działalność Pracowni Rzeczy Różnych, w której pracują 24 dorosłe osoby z autyzmem. W tym roku Knight Frank pomaga nam sfinansować terapię autystycznych rodzeństw.

Mamy nadzieję, że Klienci i Partnerzy Biznesowi Knight Frank docenią gest naszego Darczyńcy. Niech świadomość radości jaką odczuwają rodzice widzący postępy swoich dzieci – kolejne wypowiadane słowa, patrzenie w oczy, uśmiechanie się na widok mamy i taty – wynagrodzi im brak upominku.

Joanna Grochowska
Wiceprezes Fundacja SYNAPSIS

***

Knight Frank Sp. z o. o. to jeden z najdłużej działających w Polsce międzynarodowych zespołów nieruchomościowych. Od ponad 25 lat świadczy kompleksowe usługi doradcze, obejmujące wszystkie etapy funkcjonowania nieruchomości.

2014
2015
2016
Previous Next Play Pause