Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.

Zapisz się już dziś i skorzystaj z niższej opłaty za udział w konferencji szkoleniowej "Ja, mój autyzm i świat". Informacje o konferencji i zapisy na www.konferencja.synapsis.org.pl.

Podczas konferencji zajmiemy się tożsamością osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Tożsamość człowieka kształtuje się bardzo wcześnie, już w pierwszym roku życia. I z każdym rokiem dokładamy do niej nowe cegiełki informacji i doświadczenia. Dotyczy to zarówno osób neurotypowych, jak i tych z ASD.

„Czy powinniśmy rozmawiać o autyzmie z osobami z ASD?”, „Jak i kiedy o tym rozmawiać?”, „Jak mam to zrobić, gdy sam nie rozmawiam ze znajomymi o tym, że moje dziecko ma ASD”. Tegoroczna konferencja jest okazją do zadania tych pytań i uzyskania odpowiedzi.

Nie ma w tej chwili na świecie lepszych ekspertów w tej dziedzinie niż Peter Vermeulen i Catherine Faherty. Oboje są praktykami i podczas swoich wystąpień podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Gorąco zapraszamy do rejestrowania się na pierwszą w Polsce konferencję szkoleniową poświęconą tożsamości osób z ASD. 

Koszt udziału w konferencji za jedną osobę wynosi:

  • 390 zł opłata pełna i 310 zł opłata zniżkowa
    w przypadku dokonania wpłaty do dnia 31 maja 2017 r.
  • 420 zł opłata pełna i 340 zł opłata zniżkowa
    w przypadku dokonania wpłaty od dnia 01 czerwca 2017 r. do dnia 15 sierpnia 2017 r.
  • 450 zł opłata pełna i 370 zł opłata zniżkowa
    w przypadku dokonania wpłaty po 15 sierpnia 2017 r.

Zniżka dotyczy osób z autyzmem lub zespołem Aspergera, ich rodziców/opiekunów prawnych oraz studentów.

Decyduje data dokonania przelewu.

www.konferencja.synapsis.org.pl