Odwiedza nas 289 gości oraz 0 użytkowników.

Czwarta edycja Rowerkowych Mistrzostw Świata odbędzie się w Warszawie!

Zapraszamy na Rowerkowe Mistrzostwa Świata, czyli dobroczynne zawody w chodnikowej jeździe na czas na rowerkach dziecięcych z kołami 16’’. Tegoroczne zawody rozegrane zostaną 10 czerwca (sobota) o godz. 12:00 w Fundacji SYNAPSIS przy ul. Ondraszka 3 w Warszawie.

Zawody nakręcają: Nowy (Piotr Nowak), MKON (Marcin Konieczny), Sportowy Jeż Poranny (Krzysztof Dietrich), AirBike, ADD Creative, Klub Sportowy Niemaniemogę, Garnek Mocy oraz Biegiem na pomoc i Przyjaciele.

Wszystkie wpłaty od partnerów oraz opłaty startowe zostaną przekazane Fundacji SYNAPSIS na wyprzedzanie autyzmu u maluchów, czyli Program Wczesnego Wykrywania Autyzmu „Badabada”. Chcesz zostać partnerem Rowerkowych Mistrzostw Świata? Napisz na biegiemnapomoc@synapsis.org.pl lub zadzwoń pod numer (+48) 512 345 161.

 >>> ZAPISZ SIĘ <<< 

FAQ

Jak mogę zgłosić swój udział w zawodach?
- Aby wziąć udział w zawodach należy do 9 czerwca (piątek) 2017 r. do godz. 18:00 wpłacić on-line za pośrednictwem Przelewy24 darowiznę w wysokości co najmniej 50 zł na rozwój Programu Wczesbego Wykrywania Autyzmu "Badabada". Wpłata jest tożsama z zapisem na zawody. 

Czy mogę wpłacić darowiznę w inny sposób?
- Tak. Darowizny można wpłacać także bezpośrednio na konto Fundacji SYNAPSIS w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. o numerze 46 1600 1169 0003 0132 3566 4001 w tytule wpisując "Imię i nazwisko - Darowizna dla Fundacji SYNAPSIS - Rowerkowe 2017". Darowziny wnoszone inną drogą niż przez Przelewy24 należy przesyłać do 7 czerwca do godz. 18:00.

Czy konieczny jest posiadanie własnego roweru?
- Nie. Rowery do wyścigów zapewnia firma AirBike.

Czy możliwe są starty korespondencyjne?
- Tak. Ale Konie do wynajęcia są jednorazowego użytku. Danego Konia może wynająć tylko jedna osoba. Wielokrotnie dojeżdżanie jednego Konia będzie niemożliwe.

Czy zawodnicy będą startować parami?
- Tak. Zawodnicy będą ścigać się parami. Dobór par będzie losowy ;-)

Czy przed samym startem także będzie można zgłosić swój udział?
- Tak, o ile wcześniej w drodze rejestracji elektronicznej nie wypełni się limit 100 miejsc.

Czy w zawodach mogą brać udział dzieci?
- W Rowerkowych Mistrzostwach Świata Warszawa 2017 mogą wziąć udział pełnoletnie osoby. Dzieci będą mogły wziąć udział w rywalizacji poprzedzającej główne zawody. Więcej informacji na temat rywalizacji dzieci wkrótce.

Wpłaciłem pieniądze, ale nie ma mnie na liście startowej. Dlaczego?
- Aktualizacja listy startowej odbywa się co 24 godziny. Prosimy o cierpliwość.

UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany zasad ;-)