pantwo pawlusowie

Odwiedza nas 388 gości oraz 0 użytkowników.

Fundacja SYNAPSIS szuka Fundraisera - osoby z doświadczeniem, zapałem do pracy, konsekwentnej w działaniu i z głową pełną pomysłów, która będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwój relacji z darczyńcami indywidualnymi w Programie Dziecięcym Fundacji

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
  • planowanie kampanii fundraisingowych,
  • identyfikacja potencjalnych darczyńców,
  • budowanie i rozwijanie relacji z darczyńcami,
  • kreowanie działań aktywizujących obecnych i pozyskujących nowych darczyńców,
  • prowadzenie bieżącej komunikacji z darczyńcami m.in. poprzez udział w spotkaniach, korespondencję tradycyjną i elektroniczną oraz media społecznościowe,
  • kreowanie wydarzeń specjalnych dla darczyńców,
  • zarządzanie bazą danych, monitorowanie wskaźników i opracowywanie raportów,
  • współdziałanie z zespołem Programu Dziecięcego.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysokich kompetencji interpersonalnych i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • znajomości języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym swobodne prowadzenie rozmów oraz korespondencji pisanej),
  • umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • umiejętności proszenia i dziękowania,
  • kreatywności i samodzielności,
  • doświadczenia w opracowaniu i wdrażaniu strategii, planów oraz raportów,
  • umiejętności redagowania tekstów,
  • bardzo dobrej znajomość obsługi programów biurowych (edytor tekstu/ arkusz kalkulacyjny/ prezentacje),
  • bardzo dobrej znajomości obsługi mediów społecznościowych,
  • umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:
  • inspirującą pracę w stabilnej organizacji pozarządowej
  • przyjacielską atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych,
z nazwą pliku: "Nazwisko_Imię_CV"  na adres email: k.nabialek@synapsis.org.pl do dnia 13.07.2017 r. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.