Odwiedza nas 208 gości oraz 0 użytkowników.

alt

Fundacja SYNAPSIS poszukuje Specjalisty/-tki ds. finansowych Programu Dziecięcego

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie w zakresie: ekonomii, finansów
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi generatorów wniosków dotacyjnych, m.in. PFRON, Urząd m.st. Warszawy, fundusze europejskie
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • dokładność i dbałość o szczegóły w codziennej pracy

Twoje zadania:

  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowo-sprawozdawczej
  • bieżące prowadzenie monitoringu finansowego realizowanych działań, w tym całościowego monitoringu Programu
  • prowadzenie rozliczeń zgodnie z wymogami podmiotu udzielającego dofinansowania (m.in. raporty, sprawozdania, harmonogramy, wnioski o płatność)
  • sprawozdawczość kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • sprawozdawczość subwencji oświatowej
  • monitorowanie wytycznych mających wpływ na prawidłowe rozliczanie dofinansowań Programu
  • prowadzenie finansowej dokumentacji działań, w tym weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, opisywanie ich i archiwizacja

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznej rozwijającej się organizacji o wiodącej pozycji na polskim rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 6 marca 2018 r. na adres: badabada@synapsis.org.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.