Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

alt

Fundacja SYNAPSIS poszukuje: trenera/asystenta organizacyjnego do domu treningowego

w związku z realizacją projektu „Mieszkania wspomagane-treningowe dla osób z autyzmem i samotnych matek na rzecz aktywnej integracji”. Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 dla Osi Priorytetowej IX „Wspieranie włączenia społecznego i walka z ubóstwem”, Działania 9.2 „Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej”, Poddziałania 9.2.1 „Zwiększenie dostępności usług społecznych” RPO WM 2014-2020.

Miejsce pracy: Wilcza Góra, gmina Lesznowola

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielność i umiejętności organizacyjne
  • doświadczenie w organizowaniu szkoleń, warsztatów, turnusów
  • wysokie umiejętności interpersonalne (łatwość nawiązywania kontaktów i integracji z nowym środowiskiem, umiejętność pracy w zespole)
  • dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli w wymiarze pełnego etatu – równoważny system pracy
  • mobilność (mile widziane prawo jazdy kat. B) praca w gminie Lesznowola
  • mile widziane doświadczenie w zakresie świadczenia usług asystencki we współpracy z osobami z niepełnosprawnością z autyzmem

Opis stanowiska:

Do głównych zadań trenera/asystenta organizacyjnego w domu treningowym jest organizacja turnusów i wspieranie osób z autyzmem w procesie nauki samodzielności, rozwijania umiejętności wynikających z mieszkania w domu treningowym (przygotowanie posiłków, spędzania czasu wolnego, dbanie o porządek w swoim pokoju itp.).

Praca trenera/asystenta oganizacyjnego polega m.in. na:

  • organizacji 4 i 9 dniowych turnusów w miesiącu (rekrutacja uczestników, wywiady z uczestnikami i rodzicami, kontakt z rodzicami, przygotowanie planu turnusu i grafików dla kadry),
  • wspieraniu osoby z autyzmem w codziennych czynnościach osobistych i społecznych podczas turnusów 4 i 9 dniowych,
  • pomocy w budowaniu właściwych relacji, w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i środowiskowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 21.03.2018 r. na adres: m.wlodarczyk@synapsis.org.pl w temacie trener/asystent_organizacyjny _ dom treningowy.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Fundację SYNAPSIS dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.