Odwiedza nas 376 gości oraz 0 użytkowników.

Licytuj i pomagaj! Zapraszamy XXIX Charytatywną Aukcję Dzieł Sztuki Fundacji SYNAPSIS. Zobacz katalog aukcji na artinfo.pl.

Podobnie jak przed rokiem aukcja odbędzie się gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie. Zapraszamy Państwa w poniedziałek 3 kwietnia 2017 roku o godz. 19.15.

Tradycja naszych aukcji, a także wyjątkowe miejsce, w którym się odbywa, mobilizuje nas do przygotowania oferty, która będzie atrakcyjna dla wszystkich sympatyków sztuki i kolekcjonerów. Wśród dzieł, które wejdą do katalogu, znajdują się prace uznanych współczesnych artystów, jak i reprezentantów najmłodszego pokolenia. Swoje prace podarowali m.in. Tomek Sikora, Krzysztof Gierałtowski, Katarzyna Zwolińska, Tomek Mistak, Dariusz Pala, Joanna Półkośnik.

 >>> ZOBACZ KATALOG AUKCJI <<<

Aukcja ma charakter otwarty. Osobom, które nie będą mogły przybyć osobiście, proponujemy udział w licytacji przez telefon lub za pomocą zlecenia z limitem.
Aukcję poprowadzi Marek Grzybowski.
Więcej informacji: 505 850 501 lub aukcjecharytatywne@artinfo.pl

Ceny wywoławcze wszystkich prac wynoszą 100 zł.
Zapraszamy wszystkich do udziału w aukcji.
Katalog aukcji jest dostępny na stronie www.artinfo.pl

Poniżej prezentujemy galerię wybranych prac. Wysztkie prace można obejrzeć on-line w katalogu aukcji, a także na wystawie przedaukcyjnej, która będzie dostępna w Muzeum Narodowym w Warszawie w dniach 31 marca (godz. 15:00-18:00) oraz 1 i 2 kwietnia (godz. 10:00-18:00).

Dariusz Pala
Dariusz Pala
Joanna Półkośnik
Joanna Półkośnik
Katarzyna Zwolińska
Katarzyna Zwolińska
Krzysztof Gierałtowski
Krzysztof Gierałtowski
Tomek Sikora
Tomek Sikora
Marcin Painta
Marcin Painta
Previous Next Play Pause
Dariusz Pala Joanna Półkośnik Katarzyna Zwolińska Krzysztof Gierałtowski Tomek Sikora Marcin Painta
 
Współorganizaor Partner Patroni honorowi  
 artinfo  mnw  asp bcc