Odwiedza nas 501 gości oraz 0 użytkowników.

Lubisz biegać? Chcesz pomagać? Biegaj dobrze! Włącz się do akcji #BiegamDobrze. To proste: zarejestruj się na rejestracja.maratonwarszawski.com, zbierz co najmniej 300 zł na terapię dzieci z autyzmem i 26 marca ciesz się podwójnym zwycięstwem na mecie półmaratonu.

KROK 1
Na stronie rejestracja.maratonwarszawski.com rejestrujesz się na bieg ścieżką charytatywną. Spośród dostępnych organizacji wybierasz Fundację SYNAPSIS. Nie płacisz za start, ale deklarujesz, że zbierzesz co najmniej 300 zł na terapię dzieci z autyzmem.

Czytaj więcej: Biegam Dobrze!

#BiegamDobrze ze SportGURU to akademia dla debiutantów biegowych. Na pytania osób, które rozpoczynają swoją biegową przygodę odpowiadają wytrawni biegacze ze SportGURU: Patryk Aid oraz Michal Czyż. Zapraszamy do wysyłania pytań na adres biegamdobrze@synapsis.org.pl.

Czytaj więcej: #BiegamDobrze ze SportGURU

Podjęcie decyzji o starcie w biegu, niezależnie od dystansu, wymaga odwagi i samodyscypliny. Jednak, gdy dodatkowo chcemy „biegać dobrze”, to poza fizycznym i psychicznym przygotowaniem, powinniśmy zadbać jeszcze o jak najlepszą promocję naszej zbiórki, która przełoży się na wymierną, finansową pomoc wspieranej inicjatywy.

Z Facebooka korzysta dziś prawie każdy, ale czym innym jest swobodne „wrzucanie postów” i konsumowanie treści, a czym innym przemyślana kampania, która ma na celu zaangażowanie ludzi do poparcia podjętego przez nas wyzwania. Oto lista kilku krótkich porad na temat tego, jak o zbiórce w ramach akcji „Biegam Dobrze” mówić dobrze w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: 5 sposobów na zaangażowanie znajomych przez Social Media

Obejrzyj galerię zdjęć biegaczy charytatywnych Fundacji SYNAPSIS. Zobacz, ile radości daje im bieganie i pomaganie. Dołącz do nich już dziś.

Czytaj więcej: Galeria biegaczy charytatywnych Fundacji SYNAPSIS