Odwiedza nas 181 gości oraz 0 użytkowników.

Pobiegnij po rekord świata dla dzieci z autyzmem! Wystartuj jako biegacz charytatywny Fundacji SYNAPSIS w wiosennym półmaratonie lub sztafecie, albo jesiennym maratonie. Zarejestruj się i zostań Bohaterem #BiegamDobrze!

#BiegamDobrze to pierwsza i jedyna w Polsce akcja oparta na modelu charytatywnej aktywności, w której biegacze prowadzą zbiórki na rzecz wybranych organizacji charytatywnych, w tym Fundacji SYNAPSIS. Udział w niej jest niezwykle prosty.


KROK 1.
Zarejestruj się na jeden z biegów. Do wyboru masz wiosenny półmaraton lub sztafetę oraz jesienny maraton. Każdy z biegów organizowany jest przez Fundację „Maraton Warszawski".

13. PZU Półmaraton Warszawski
dystans biegu: 21,0975 km
termin biegu: informacje wkrótce
kwota gwarantująca pakiet charytatywny: 300 zł
czas na zebranie pieniędzy: informacje wkrótce
strona biegu: www.pzupolmaratonwarszawski.com

13. Ekiden
dystanse i kolejność zmian: 1x7,195 km, 2x10 km, 3x5 km, razem – 42,195 km
termin biegu: 13-14 maja 2017
kwota gwarantująca pakiet charytatywny dla 6-osobowej drużyny: 1000 zł
czas na zebranie pieniędzy: 21 kwietnia 2017
strona biegu: www.ekiden.pl

39. PZU Maraton Warszawski
dystans biegu: 42,195 km
termin biegu: 24 września 2017
kwota gwarantująca pakiet charytatywny: 300 zł
czas na zebranie pieniędzy: 31 sierpnia 2017
strona biegu: www.pzumaratonwarszawski.com

Otrzymujesz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w półmaratonie. Otrzymasz poradnik biegacza charytatywnego, dzięki któremu dowiesz się w jaki sposób możesz zbierać fundusze i przekonasz się, że to nie musi być trudne, za to daje wiele radości z niesienia pomocy innym.

KROK 2
Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy określoną kwotę fundusze zasilą konto Fundacji SYNAPSIS, a Ty otrzymasz od nas numer startowy. Swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej, zazwyczaj do tygodnia od daty biegu.

KROK 3
W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy z unikalnym pomarańczowym numerem startowym, a na stoisku Fundacji SYNAPSIS wyjątkowy prezent. Rodzice, podopieczni, pracownicy i wolontariusze z Fundacji SYNAPSIS dołożą starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

KONTAKT
Masz pytania dot. akcji #BiegamDobrze? Napisz lub zadzwoń:
biegamdobrze@synapsis.org.pl, +48 512 345 161 
www.biegamdobrze.pl