Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.

Cube Instalacja Sensoryczna to multimedialna wyprawa w świat osób z autyzmem. Zwiedzając go, można się przekonać się w jaki sposób osoby z autyzmem odbierają otaczający nasz świat. Instalacja przeznaczona jest w szczególności dla osób, które jeszcze nie zetknęły się z tematyką autyzmu oraz dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

Poprzez wykonanie kilku prostych zadań osoba odwiedzająca może dowiedzieć się: jak może odbierać świat osoba z autyzmem, dlaczego osoby z autyzmem inaczej się zachowują, skąd się biorą problemy w komunikacji z osobą z autyzmem.

Cube Instalacja Sensoryczna powstała w 2011 roku, dzięki dofinansowaniu Komisji Europejskiej oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Instalacja powstała dzięki współpracy Fundacji SYNAPSIS z Korekt Event Design, Mediacraft Interactive Projects oraz Agencją PZL.

Uwaga! Jeśli nie widzisz okienka z możliwośćią odbycia wirtualnej podróży po CUBE, pobierz aktualną wtyczkę Flash Player pod podanym poniżej linkiem.

 

To view virtual tour properly, Flash Player 9.0.28 or later version is needed. Please download the latest version of Flash Player and install it on your computer.