Odwiedza nas 352 gości oraz 0 użytkowników.

Zrób dobry uczynek dla środowiska, a pomożesz osobom z autyzmem. Oddaj swój stary, nieużywany telefon firmie Greenfone, a Fundacja SYNAPSIS otrzyma jego finansową równowartość.

Fundacja SYNAPSIS rozpoczęła współpracę z firmą Greenfone. Każda osoba, która zdecyduje się przekazać używany, niepotrzebny telefon komórkowy firmie Greenfone na rzez Fundacji SYNAPSIS, będzie w ten sposób wspierała rozwój umiejętności komunikowania się osób z autyzmem. Środki finansowe ze sprzedaży telefonów Fundacja SYNAPSIS przeznaczy na dofinansowanie zajęć terapeutycznych usprawniających umiejętności komunikowania się osób z autyzmem.

Starytelefon.pl prowadzony przez firmę Greenfone jest internetowym serwisem umożliwiającym sprzedaż używanych telefonów komórkowych. Dzięki tej stronie możesz przeznaczyć część lub całość pozyskanej w ten sposób kwoty na wybraną przez siebie Organizację prowadzącą działalność Pożytku Publicznego. Możesz pomóc innym nie obciążając swojego budżetu domowego i pozbywając się zalegających niepotrzebnych Ci rzeczy.

www.starytelefon.pl
www.greenfone.pl