Bieganie charytatywne

#BiegamDobrze to pierwsza i jedyna w Polsce akcja oparta na modelu charytatywnej aktywności, w której biegacze startujący w Półmaratonie, Maratonie Warszawskim oraz Ekidenie – Maratonie Sztafet prowadzą zbiórki na rzecz wybranych organizacji charytatywnych, w tym Fundacji SYNAPSIS.

Biegacz podejmujący wyzwanie #BiegamDobrze nie płaci za możliwość startu w biegu, ale w zamian deklaruje, że do określonego czasu zbierze umówioną kwotę.

Nasi biegacze wspierają finansowanie diagnozy i terapii najmłodszych podopiecznych Fundacji. Przed startem biegacz otrzymuje specjalny, pomarańczowy numer startowy od organizatora biegu oraz upominki od Fundacji.
#BiegamDobrze to idealny sposób by połączyć swoją pasję biegania z mądrym pomaganiem potrzebującym!

 

42. Maraton Warszawski wirtualnie!

W tym roku też możesz pobiec dla Fundacji SYNAPSIS, choć w zmienionej formule. 26 i 27 września 2020 r., przy użyciu specjalnej, dedykowanej aplikacji wyruszasz gdzie chcesz i o której chcesz na jeden z czterech dystansów:  42, 21, 10 i 5 kilometrów

Uczestnikom, którzy do 13 września br. zgromadzą na koncie swojej zbiórki co najmniej 150 zł, nadawany jest numer startowy wybranego biegu 42. Maratonu Warszawskiego – Virtual.

Na 42. Maraton Warszawski można się zarejestrować TUTAJ

Regulamin akcji #BiegamDobrze

Jeśli masz pytania – odezwij się do nas:
726 071 951 lub 512 345 161
biegamdobrze@synapsis.org.pl
Biegam dobrze dla Fundacji SYNAPSIS