Bieganie charytatywne

Na pierwszym planie pomarańczowa flaga z napisem Biegam dobrze. W tle biegacz.

#BiegamDobrze to pierwsza i jedyna w Polsce akcja oparta na modelu charytatywnej aktywności, w której biegacze startujący w Półmaratonie, Maratonie Warszawskim oraz towarzyszącym im biegach na krótsze dystanse prowadzą zbiórki na rzecz wybranych organizacji charytatywnych, w tym Fundacji SYNAPSIS.

Biegacz podejmujący wyzwanie #BiegamDobrze nie płaci za możliwość startu w biegu, ale w zamian deklaruje, że do określonego czasu zbierze umówioną kwotę.

Nasi biegacze wspierają finansowanie diagnozy i terapii najmłodszych podopiecznych Fundacji. Przed startem biegacz otrzymuje specjalny, pomarańczowy numer startowy od organizatora biegu oraz upominki od Fundacji.

#BiegamDobrze to idealny sposób by połączyć swoją pasję biegania z mądrym pomaganiem potrzebującym!

Już 29 września 2024 roku możesz pobiec dla podopiecznych Fundacji SYNAPSIS! Zebrane w ten sposób środki przeznaczymy na dofinansowanie terapii dzieci i dorosłych osób w spektrum autyzmu.

 Każdy znajdzie coś dla siebie! Masz do wyboru:

  1. 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski
  2. Nice To Fit You Warszawską Dychę

Cokolwiek wybierzesz, to będzie dobra decyzja!

Zostań Dobroczynnym Bohaterem Fundacji SYNAPSIS! Otrzymasz wyjątkowy, pomarańczowy numer startowy z logo Fundacji oraz pakiet startowy przygotowany specjalnie z myślą o Tobie. Na trasie możesz liczyć na gorące wsparcie i głośny doping w naszym kolorowym punkcie kibica.

Podejmij najlepszą decyzję! ZAREJESTRUJ SIĘ!

 

Jeśli masz pytania – odezwij się do nas: