Bieganie charytatywne

Na pierwszym planie pomarańczowa flaga z napisem Biegam dobrze. W tle biegacz.

#BiegamDobrze to pierwsza i jedyna w Polsce akcja oparta na modelu charytatywnej aktywności, w której biegacze startujący w Półmaratonie, Maratonie Warszawskim oraz Ekidenie – Maratonie Sztafet prowadzą zbiórki na rzecz wybranych organizacji charytatywnych, w tym Fundacji SYNAPSIS.

Biegacz podejmujący wyzwanie #BiegamDobrze nie płaci za możliwość startu w biegu, ale w zamian deklaruje, że do określonego czasu zbierze umówioną kwotę.

Nasi biegacze wspierają finansowanie diagnozy i terapii najmłodszych podopiecznych Fundacji. Przed startem biegacz otrzymuje specjalny, pomarańczowy numer startowy od organizatora biegu oraz upominki od Fundacji.
#BiegamDobrze to idealny sposób by połączyć swoją pasję biegania z mądrym pomaganiem potrzebującym!

 

Już 26 marca 2023 roku możesz pobiec dla podopiecznych Fundacji SYNAPSIS! Zebrane w ten sposób środki przeznaczymy na dofinansowanie terapii dzieci i dorosłych osób w spektrum autyzmu.

W tym roku każdy znajdzie coś dla siebie! Masz do wyboru:

  1. 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski
  2. 10. New Balance Bieg na Piątkę 

Cokolwiek wybierzesz, to będzie dobra decyzja!

Zostań Dobroczynnym Bohaterem Fundacji SYNAPSIS! Otrzymasz wyjątkowy, pomarańczowy numer startowy z logo Fundacji oraz pakiet startowy przygotowany specjalnie z myślą o Tobie. Na trasie możesz liczyć na gorące wsparcie i głośny doping w kolorowym punkcie kibica. Będziemy na Ciebie oczekiwać przy skrzyżowaniu ul. Dobrej i Karowej. 

Podejmij najlepszą decyzję! ZAREJESTRUJ SIĘ!

 

Jeśli masz pytania – odezwij się do nas:
biegamdobrze@synapsis.org.pl
Biegam dobrze dla Fundacji SYNAPSIS