Fundacja SYNAPSIS zatrudni trenera pracy do organizacji zajęć grupowych dla dorosłych osób z autyzmem w Zakładzie Aktywności Zawodowej Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS w Wilczej Górze (pracownia ceramiczna).

Miejsce pracy: ZAZ Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS z siedzibą w Wilczej Górze pod Warszawą (gwarantowany dojazd autokarem pracowniczym ze stacji metra Wilanowska).

Więcej o Fundacji SYNAPSIS: www.synapsis.org.pl, www.sklep.pracowniasynapsis.pl

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziani absolwenci kierunków artystycznych, pedagogicznych
  • poczucie estetyki
  • sprawność w pracach manualnych
  • znajomość podstawowych technik ceramicznych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z podopiecznymi
  • umiejętność przygotowania urządzeń, materiałów i prowadzenia zajęć grupowych w pracowni ceramicznej – doświadczenie w tym zakresie (warsztaty, grupy integracyjne)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami w spektrum autyzmu lub osobami z innymi niepełnosprawnościami
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność współdziałania

Zakres obowiązków :

  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć grupowych w pracowni ceramicznej
  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć indywidualnych
  • współpraca z rodzicami/opiekunami
  • prowadzenie dokumentacji merytorycznej
  • udział w zebraniach zespołu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu (możliwość krótszego czasu pracy)
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w największej i jednej z najprężniej działających w Polsce organizacji pozarządowych, zajmującej się problematyką autyzmu

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (CV oraz portfolio) do 10.02.2022 r. na adres: sklep@pracowniasynapsis.pl

W temacie maila prosimy wpisać „Rekrutacja, imię i nazwisko”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).