Zakład Aktywności Zawodowej Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS poszukuje pracownika w spektrum autyzmu.

Oferta pracy skierowana jest do dorosłych osób z autyzmem. ZAZ jest jedną z placówek działających w ramach misji szerzonej przez Fundację SYNAPSIS. Zatrudnia 24 osoby w spektrum autyzmu, zapewniając jednocześnie odpowiednie wsparcie oraz rehabilitację społeczną i zawodową.
Aktualnie szukamy osób na stanowisko pracownika pomocniczego.

Miejsce pracy: Zakład Aktywności Zawodowej Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS z siedzibą w Wilczej Górze pod Warszawą. (Lesznowola, ul. Jasna 36 A). Zapewniamy dojazd!

WIĘCEJ O ZAZ

Wymagania:
• Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym,
• Diagnoza autyzmu,
• Zdolności manualne,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Motywacja do podjęcia zatrudnienia,
• Samodzielność w codziennych czynnościach.

Mile widziane:
• Doświadczenie pracy w ZAZ-ach lub udział w WTZ-ach,
• Zaangażowanie w aktywności plastyczne i artystyczne.

Zakres obowiązków :
• Wykonywanie zadań powierzonych przez trenerów pracy w czterech pracowniach:
– ceramicznej (praca z gliną: wyklejanie form, szlifowanie, szkliwienie i inne),
– stolarskiej (szlifowanie, malowanie, lakierowanie, bejcowanie i inne),
– rzemiosła artystycznego (zaplatanie, nawlekanie, filcowanie i inne),
– biurowej (wycinanie, przyklejanie, laminowanie i inne),
• Udział w zajęciach związanych z rehabilitacją społeczną i zawodową.

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• różnorodną, ciekawą pracę,
• rehabilitację społeczną i zawodową (w tym m.in.: zajęcia rozwijające umiejętności społeczne, poruszanie się po rynku pracy, umiejętności dot. atrakcyjnych sposobów spędzania czasu wolnego),
• dojazd do pracy służbowym autokarem ze stacji metra Wilanowska do miejsca pracy oraz z miejsca pracy do stacji Wilanowska

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane lub ich rodziców/opiekunów do wysyłania CV na adres: p.gajewska@synapsis.org.pl
W tytule maila prosimy wpisać „Rekrutacja_pracownik pomocniczy_imię i nazwisko”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.