Autyzm

Wpłać darowiznę

Niesienie pomocy osobom dotkniętym autyzmem jest możliwe m.in. dzięki hojności darczyńców. Ty także możesz wesprzeć realizowane przez nas działania i przyczynić się do poprawy sytuacji osób z autyzmem i ich rodzin. Każda pomoc jest cenna.

Wybierz wysokość darowizny, następnie wypełnij swoje dane w systemie Przelewy24 i zapłać.

Wanda Miszułowicz
specjalista ds. fundraisingu i administracji
e-mail: w.miszulowicz@synapsis.org.pl
tel. 501 392 652

Przekaż 1% Podatku

Pomóż dzieciom z autyzmem.

Bieganie charytatywne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Diam ut venenatis tellus in metus vulputate eu scelerisque felis. Augue ut lectus arcu bibendum. Ut etiam sit amet nisl. Nisl tincidunt eget nullam non nisi. Aliquet nibh praesent tristique magna sit amet purus gravida quis. 

Lectus mauris ultrices eros in. Nisl rhoncus mattis rhoncus urna neque viverra. Urna molestie at elementum eu facilisis sed. Vel fringilla est ullamcorper eget. Nisi vitae suscipit tellus mauris a diam maecenas sed. Odio euismod lacinia at quis risus sed. Erat pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet dui accumsan sit. Nibh sit amet commodo nulla facilisi nullam vehicula ipsum a. Tincidunt arcu non sodales neque. Risus feugiat in ante metus.

Wolontariat

Wsparcie wolontariuszy w codziennej pracy Fundacji SYNAPSIS jest nieocenioną wartością. To dzięki wolontariuszom wiele wydarzeń może być zrealizowanych na bardzo wysokim poziomie oraz na znacznie większą skalę. 

Obecnie nasi wolontariusze to zazwyczaj młodzież i studenci, którzy w ramach wolontariatu zdobywają doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej oraz pogłębiają swoją wiedzę na temat pracy na rzecz osób z autyzmem.

 

 Wolontariusze to osoby, które rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową, szukają inspiracji, jak również chcą dzielić się swoim czasem z drugim człowiekiem. Wielu z nich po zakończeniu pracy wolontariackiej bierze udział w naszych kolejnych inicjatywach. Stają się oni również rzecznikami naszej Fundacji w swoim środowisku.

Coraz większą grupę wolontariuszy stanowią osoby, którzy chcą się dzielić nie tylko swoim wolnym czasem, ale także umiejętnościami i doświadczeniem.

Wolontariuszem może zostać każdy, bez względu na wiek i kwalifikacje. Staramy się dobrać zadania odpowiednie do umiejętności wolontariusza uwzględniając przy tym, w miarę możliwości, jego indywidualne preferencje.

 

Każdego roku Fundacja SYNAPSIS współpracuje z ok. 300 wolontariuszami. Dla niektórych jest to wolontariat jednodniowy podczas organizowanych przez nas akcji, dla innych kilkumiesięczna pomoc podczas zajęć z podopiecznymi Fundacji.

W 2011 roku Fundacja otrzymała certyfikat organizacji Przyjaznej Wolontariuszom, przyznawany przez Stowarzyszenie Centrów Wolontariatu. A zaangażowanie wolontariackie uczniów z LO im. Słowackiego na rzecz Fundacji SYNAPSIS zostało docenione przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, który przyznał im drugie miejsce w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu” w 2012 roku.

Formularz zgłoszeniowy

2 + 11 =